Na této stránce naleznete informace o našich táborech 

Krkonoše 2022

  • Kde: Horní Malá Úpa - Pomezní Boudy
  • Termín:08. - 11. 09. 2022
  • Stravování: Z vlastních zásob
  • Ubytování: Soukromá chata
  • Cena: 3000 Kč/ osobu/ psa

 

V Krkonoších pořádáme již 16. výcvikový tábor. Čekají Vás krásné procházky, výcvik psů, přednášky a společenské hry.

Hodní pejsci mají možnost pohybu na volno.

Kurz je určen pro absolventy našich kurzů, kteří mají zájem pracovat se svým psem a chtějí mu dopřát spokojenější život. Nezáleží na věku, plemenu ani stupni výcviku, čím rozmanitější skupina bude, tím lépe. Uvidíte pokroky v chování vašich psích společníků, soužití s více psi je totiž pro vašeho mazlíčka velmi důležitá věc. Psi se tak učí svému přirozenému jazyku a zároveň mají možnost si pořádně pohrát s příslušníky svého druhu. Je důležité si uvědomit, že nás čeká hodně práce a to především sami na sobě, ale odměnou za to nám bude několik dnů strávených ve společnosti našich psích přátel, kteří nám do života přinášejí tolik radosti. 

Ubytování:  Na pokojích budete ubytováni po dvou. K dispozici jsou přikrývky, takže si nemusíte brát žádný spacák. V chatě je k dispozici jedna společenská místnost, vybavená kuchyň, koupelna a 4x WC (+koupelny v některých pokojích). Stravování je z vlastních zásob. 

Vzít s sebou: Jídlo pro sebe a pro psa, dostatečné množství pamlsků, přepravní klec a misky pro psa, pelech, ručník pro psa a deku pokud chodí pes do postele,  petpas, batůžek, kšiltovku, pláštěnku, oblečení do zimy i do tepla, tužku a papír, přezůvky, povlečení a dobrou náladu. 

S sebou můžete  vzít i rodinné příslušníky (cena za osobu 1500 Kč ) 

Za škody způsobené psem odpovídá majitel!

 

Přihlašovat se můžete v rezervačním systému, kde zadáte datum 8.9 a do poznámek napíšete  plemeno, pohlaví a věk psa. Rezervace bude schválena po zaplacení nevratné zálohy 1000 Kč na účet.

 
Číslo účtu: 216886015/0300