Hromadné výcvikové kurzy

ŠTĚNĚCÍ ŠKOLIČKA

Věk psa: 2 - 6 měsíců
Počet účastníků: max 10. 
Délka kurzu: 10 lekcí
 
Socializace štěnátek - Již v ranném věku štěňte je důležité ho navykat na ostatní psy, aby v dospělosti nevznikaly zbytečné konflikty. Motivace na psovoda, povely sedni a lehni, chůze na vodítku, přivolání a triky jak ho zlepšit, hry pro psy. Jednotlivé lekce na sebe navazují. Při výcviku štěňat je důležité dbát na to, aby je výcvik bavil. Myslet na to, že udržení pozornosti je pro ně obtížnější než u dospělého psa a dbát na jejich psychycký vývoj. Nenarušit výcvikem důvěru mezi vámi a vaším psem. Součástí kurzu je seminář o teorii výcviku psů, který je pořádán první výcvikovou lekci.
 
 

POSLUŠNOST

Věk psa: 6 měsíců - neurčitě

Počet účastníků: max 10

Délka kurzu: 10 lekcí

 

Kurz je určen pro pejsky, kteří u nás mají za sebou štěňěcí školičku či začátečníky, ale ještě nemají zcela upevněné některé cviky (přivolání, odložení, chůzi u nohy,...). Stále se soustředíme na zdokonalení jednotlivých cviků a budování důvěry mezi psem a majitelem. Nedílnou součástí je socializace psů. Do výcviku se začínají zařazovat obtížnější cviky jako odložení psa za pochodu či ovladatelnost na dálku.

 

 

VÝCVIK PRO POKROČILÉ

Věk psa: neurčitě
Počet účastníků: max. 10
Délka kurzu: 10 lekcí
 
Výcvik je určen pro psovody a jejich psy, kteří už u nás absolvovali jeden ze základních kurzů (výše jmenovaný). V tomto výcviku se navazuje na základní povely a přechází se k těžším prvkům. Stále budeme dodržovat sociální kontakt mezi psy, tedy volný prostor pro pohyb a interakce psů.  
 

VÝCVIK MALÝCH PLEMEN PSŮ (MINI)

Věk: neurčiě
počet účastníků: max. 10
Délka kurzu: 10 lekcí
 
Výcvik je určen pro malá plemena psů. I u malých plemen je důležitá sociializace na ostatní pejsky, bohužel ve většině ostatních skupin, jsou psi velcí a je problém s velikostním rozdílem například při hře, proto jsme se rozhodli dát možnost i malým pejskům. Budeme se zde učit základní poslušnosti, navykání na cizí lidi a psy a hry pro zabavení pejska.
 
 

V sekci přihlašování proveďte rezervaci vámi zvoleného kurzu.

 

                 


Informační e-mail bude zaslán cca týden před zahájením kurzu, kde se dozvíte co je třeba vzít sebou, kde a v kolik se výcvik bude konat.