Hromadné výcvikové kurzy

ŠTĚNĚCÍ ŠKOLIČKA

Věk psa: 2 - 6 měsíců
Počet účastníků: max 10. 
Délka kurzu: 10 lekcí
 
Socializace štěnátek - Již v ranném věku štěňte je důležité ho navykat na ostatní psy, aby v dospělosti nevznikaly zbytečné konflikty. Motivace na psovoda, povely sedni a lehni, chůze na vodítku, přivolání a triky jak ho zlepšit, hry pro psy. Jednotlivé lekce na sebe navazují. Při výcviku štěňat je důležité dbát na to, aby je výcvik bavil. Myslet na to, že udržení pozornosti je pro ně obtížnější než u dospělého psa a dbát na jejich psychycký vývoj. Nenarušit výcvikem důvěru mezi vámi a vaším psem. Součástí kurzu je seminář o teorii výcviku psů, který je pořádán první výcvikovou lekci.
 
 

ZAČÁTEČNÍCI

Věk psa: 6 měsíců - neurčitě
Počet účastníků: max 10
Déllka kurzu: 10 lekcí
 

V kurzu jde především o to, naučit Vás základní komunikaci a pravidlům, které je nutno v psím životě dodržovat. Čím dříve začnete svému psovi rozumět, tím spokojenější život povedete. Kurz je pro psy bez výcviku, kteří už nespadají od kategorie štěňat či pro psy s malými zkušenostmi. Učíme se zde základní ovladatelnosti psa, tedy ke mě, k noze, sedni, lehni a zůstaň. Simulujeme situace, které mohou nastat v běžném životě a tím učíme psa, aby jej nevyvedly z míry. Na zvířata neaplikujeme žádné fyzické tresty v podobě zvedání psa do vzduchu, škrcení obojky a jiné nesmysly . Klademe důraz na pozitivní přístup. Výcvik se provádí i ve městě, aby byl pes zvyklý na různé prostředí.

 

POSLUŠNOST

Věk psa: 6 měsíců - neurčitě

Počet účastníků: max 10

Délka kurzu: 10 lekcí

 

Kurz je určen pro pejsky, kteří za sebou mají štěňěcí školičku či začátečníky, ale ještě nemají zcela upevněné některé cviky (přivolání, odložení, chůzi u nohy,...). Stále se soustředíme na zdokonalení jednotlivých cviků a budování důvěry mezi psem a majitelem. Nedílnou součástí je socializace psů. Do výcviku se začínají zařazovat obtížnější cviky jako odložení psa za pochodu či ovladatelnost na dálku.

 

POZITIVNÍ POSLOVÁNÍ - Triky

Věk psa: 5. měsíců - neurčitě
Počet účastníků: max 6
Délka kurzu: 10 lekcí
 
Máte chuť naučit pejska pár zábavných cviků jako např: úklona, mrtvý, pac atd. Výcvik, který je založen na operativňím podmiňování (učení úspěchem). Jedná se o tzv. Klikr trénink. Se psy pracujeme na základě pozitivního upevňování. V tomto tréningu nepoužíváme tresty. Zvolíme správnou motivaci pro psa, díky které pes pracuje s radostí a ochotou. Pes se učí přemýšlet, jaké chování mu přinese odměnu. Rozvíjíme jeho motorické schopnosti, schopnost učení se a spolupráce s páníčkem. Touto výcvikovou metodou dochází k upevňování vztahu mezi vámi a psem. Jelikož jsou na lekci jen 2 účastníci, je čas na individuální přístup, vždy jeden cvičí a druhý účí psa klidu a může se přiučit od druhého, který právě cvičí. Jedná se o jednu z nejmodernějších výcvikových metod při trénování psů, která vás bude bavit :-)
 

VÝCVIK PRO POKROČILÉ

Věk psa: neurčitě
Počet účastníků: max. 10
Délka kurzu: 10 lekcí
 
Výcvik je určen pro psovody a jejich psy, kteří už u nás absolvovali jeden ze základních kurzů (výše jmenovaný). V tomto výcviku se navazuje na základní povely a přechází se k těžším prvkům. Stále budeme dodržovat sociální kontakt mezi psy, tedy volný prostor pro pohyb a interakce psů.  
 

VÝCVIK MALÝCH PLEMEN PSŮ (MINI)

Věk: neurčiě
počet účastníků: max. 10
Délka kurzu: 10 lekcí
 
Výcvik je určen pro malá plemena psů. I u malých plemen je důležitá sociializace na ostatní pejsky, bohužel ve většině ostatních skupin, jsou psi velcí a je problém s velikostním rozdílem například při hře, proto jsme se rozhodli dát možnost i malým pejskům. Budeme se zde učit základní poslušnosti, navykání na cizí lidi a psy a hry pro zabavení pejska.
 

VÝCVIK PROBLÉMOVÝCH (Reakivních) PSŮ

 
Věk: neutčitě
počet ůčastníků: 6
Délka kurzu: 10 lekcí
 
Výcvik je určen pro psy, kteří vykazují problémové chování. Přílišná bázlivost, vrčení a vyvádění na vodítku, útočení na jiné psy či lidi, honění cyklistů či automobilů atd. Naučíme vás číst signály psů a tedy možnost  předcházet konfliktům. součástí krzu je přednáška o etologii psů. Do tohoto kurzu se můžete přihlásit sami, nebo jsem můžete být přeřazeni z jiných kurzů v případě, že se nějaké problémové chování v průběhu kurzu vyskytne.
 

V sekci přihlašování proveďte rezervaci vámi zvoleného kurzu.

 

                 


Informační e-mail bude zaslán cca týden před zahájením kurzu, kde se dozvíte co je třeba vzít sebou, kde a v kolik se výcvik bude konat.